Red Development

Wybierz mieszkanie

Wybierz mieszkanie

Alpha Park - to kompleksowo zagospodarowane osiedle mieszkaniowe na warszawskim Ursusie. Powstało w oparciu o nowoczesny projekt, w którym wykorzystano szereg innowacji dostępnych na rynku budowlanym i technologicznym. Obecnie na nowych mieszkańców czeka kilkadziesiąt nowych mieszkań o różnorodnym rozmieszczeniu pomieszczeń i metrażu.

Bezpiecznie w nowoczesnej stolicy

Ursus uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy, położoną z dala od zgiełku, hałasu czy pędzącego miejskiego życia. Tereny zielone oraz świeże powietrze gwarantują wysoki komfort życia i sprzyjają zarówno rodzinom z dziećmi, jak również ludziom starszym. Ta doskonale zagospodarowana dzielnica Warszawy może poszczycić się aż trzema parkami: Czechowickim, Hassów i Achera – miejsca te bez wątpienia sprzyjają codziennemu odpoczynkowi. 

 

Mieszkania na sprzedaż w Ursusie są okazją do zmiany jakości życia, podniesienia jego standardu i gwarancją stabilności na długie lata. Mieszkania zostały wyposażone w duże balkony i tarasy, pomieszczenia są przestronne i jasne, co umożliwia realizację wielu projektów aranżacji wnętrz. Do dyspozycji lokatorów są również komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownie. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, placówki medyczne, szkoły i przedszkola. Stosunkowo bliska odległość od centrum miasta i bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejsca wpływają na atrakcyjność okolicy.

 

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie w Ursusie znajdują się blisko  południowej obwodnicy Warszawy. Zapewnia to bardzo łatwy i szybki dojazd do innych części miasta.


Alpha Park, to miejsce przyjazne zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi czy osób starszych. Jest to przestrzeń w pełni przystosowana do życia na wysokim poziomie. Bezpieczna okolica, nowoczesne mieszkania w prawdziwie nowatorskim stylu, świeżość i spokój!

Mieszkania do sprzedania - Warszawa
 
oferta
012345678012345678

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Powierzchnia (m2)
od do
min. 31, max. 105m2
Liczba pokoi
Wybierz piętro