Red Development

Mieszkania deweloperskie - Warszawa, Ursus

Alpha Park to kompleksowe osiedle w Ursusie w Warszawie, na którym znajdują się mieszkania deweloperskie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzna i jednolitym stylem zabudowy. Dotychczas wybudowano pierwszy etap osiedla – w sumie 450 mieszkań deweloperskich. Alpha Park realizuje deweloper RED Real Estate Development.

Oferujemy nowoczesne mieszkania deweloperskie w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Umożliwiamy zakup mieszkania pod klucz, jak i własną aranżację wnętrza lub kupno mieszkania od dewelopera w stanie deweloperskim. Dlaczego warto zainwestować w mieszkania deweloperskie na Ursusie?

Proponowane mieszkania od dewelopera RED w Warszawie znajdują się na zamkniętym, monitorowanym i chronionym osiedlu. Mieszkania deweloperskie w Warszawie posiadają ponadprzeciętnie duże balkony lub tarasy. Do dyspozycji jest podziemny parking, wspólne patia oraz plac zabaw. Mieszkania od dewelopera na osiedlu Alpha Park w Warszawie wzbogacone zostały o ekologiczne rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, a także przyczynią się do obniżenia kosztów eksploatacji części wspólnych. To m.in. fotowoltaika (panele słoneczne) czy nawadnianie osiedlowych terenów zielonych wodą deszczową.

Zakup mieszkania od dewelopera w Warszawie, w stanie deweloperskim pozwoli na dobranie standardu wykończenia według indywidualnych potrzeb. Proponowane przez nas mieszkania deweloperskie w dzielnicy Ursus obejmują kompleksowe wykończenie budynku z zewnątrz oraz częściowe wykończenie wewnątrz. Ściany są jednokrotnie malowane, w mieszkaniu zamontowane są parapety wewnętrzne, drzwi, a dodatkowo podłączenia do instalacji mediów.

Oferujemy także wykończone mieszkania w wysokim standardzie według przyjętej przez dewelopera formuły RED Standard Plus. Wykończenie na osiedlu Alpha Park w Warszawie obejmuje położenie podłóg, glazury, terakoty, a także pomalowanie ścian. W zakres usługi wchodzi również montaż drzwi wewnętrznych oraz wyposażenie łazienek w armaturę i ceramikę sanitarną. Oferujemy klientom rozwiązania najwyższej jakości. Dzięki temu użyte rozwiązania służą mieszkańcom przez długie lata. Wszystkie zrealizowane prace oraz wykorzystany materiał objęte są roczną gwarancją. Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca do życia lub mieszkania pod inwestycję, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty na mieszkania deweloperskie. Warszawa, ul. Skoroszewska 11 - zapraszamy do kontaktu!