Red Development

Alpha Park

Kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzna i jednolitym stylem zabudowy. Inwestycję prowadzi deweloper RED Real Estate Development, który na polskim rynku działa od ponad 10 lat. Budowa osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano cztery etapy – w sumie 540 mieszkań.

W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, a pierwsze z nich zostały oddane do użytku w I kwartale 2016 roku. W II kwartale 2016 roku rozpoczęła się realizacja dwóch ostatnich budynków w ramach osiedla Alpha Park. W nowej części znajdą się 182 mieszkania. Klienci mogą wybierać w lokalach jedno-, dwu- i trzy- pokojowych.  Do każdego  mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, ogródki lub loggie. Zakończenie budowy zaplanowane jest w XII.2017 roku. 

 

Nowy etap zostanie wzbogacony o rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego, które przyczynią się do obniżenia kosztów eksploatacji części wspólnych.

 

Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Do dyspozycji jest podziemny parking, wspólne patia oraz place zabaw.

 

WIZUALIZACJE INWESTYCJI

CO NAS WYRÓŻNIA

WŁASNOŚĆ GRUNTU
EKOLOGICZNE
ROZWIĄZANIA
NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE
OSIEDLE W URSUSIE