Red Development

Możliwość wcześniejszego odebrania kluczy do lokali dla mieszkańców budynków B i C

Możliwość wcześniejszego odebrania kluczy do lokali dla mieszkańców budynków B i C
09 sycznia 2018

Nowy rok w Alpha Park obfituje w miłe niespodzianki. Przyszli mieszkańcy budynków B i C już w połowy stycznia br. mają możliwość odbioru kluczy do swoich lokali. Jest to związane z finalizacją budowy przed czasem oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

 

W związku z wcześniejszym ukończeniem budowy osiedla Alpha Park miło nam poinformować, że klucze do mieszkań będziemy mogli przekazać przyszłym mieszkańcom znacznie wcześniej – o 4 miesiące w przypadku lokali w budynku B oraz o 6 miesięcy w budynku C.

 

Przedstawiciele biura sprzedaży będą indywidualnie kontaktować się Klientami w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru mieszkania.

 

Ostatnie dostępne mieszkania w budynkach

 

W 2 nowych budynkach osiedla zaprojektowane zostały w sumie 182 mieszkania o metrażu od 31 do 81 mkw. Aktualnie w naszej ofercie dostępne są jeszcze ostatnie 1-3-pokojowe mieszkania, o powierzchni od 31,15 do 62,5 mkw.

 

Alpha Park, czyli najbardziej przyjazne osiedle na Ursusie

 

Alpha Park to bezpieczne osiedle, szczególnie przyjazne młodym małżeństwom oraz rodzinom z dziećmi. Jest ono zamknięte, monitorowane i chronione 24/7. Kolejnym jego atutem jest świetna lokalizacja. Zapewnia ona mieszkańcom szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz instytucji publicznych, a także ośrodków sportu i rekreacji. Samo wykończenie nowych budynków idealnie wpisują się w stylistykę całego osiedla. Wyróżnia je wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz kameralny charakter inwestycji. To jednak nie wszystko! Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, taras, loggię lub ogródek. A jego lokatorzy mają możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Co ważne, grunt na którym znajduje się budynek, jest własnością dewelopera.

 

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z naszym ekspertem! 

tel.: 515 106 822 e-mail: alpha@red-development.pl

Możliwość wcześniejszego odebrania kluczy do lokali  dla mieszkańców budynków B i C