Red Development

Realizacje w Polsce

RED Real Estate Development

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma deweloperska. Mamy doświadczenie zdobyte na światowych rynkach, zrealizowaliśmy wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działamy z powodzeniem od ponad 10 lat. Realizujemy budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzimy realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie budujemy nowe mieszkania i lofty.

 

Warszawa to jedno z głównych miejsc naszej działalności. W dzielnicy Ursus wybudowaliśmy już 540 mieszkań, a obecnie realizujemy kolejny etap – osiedle Alpha Park (180 mieszkań). Ponadto zrealizowaliśmy m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (263 mieszkania) i centrum handlowe Galeria Dębiec. Aktualnie, w ramach poznańskiej inwestycji, planujemy 3 budynek. We Wrocławiu powstały ekskluzywne lofty Nowa Papiernia (129 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie realizujemy ostatni etap tej inwestycji. 
RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 1 000 nowoczesnych mieszkań i prawie 13,8 tys. mkw. powierzchni usługowych.

Nasza misja

Skupiamy się na uważnym doborze atrakcyjnych mieszkaniowo lokalizacji i najwyższej jakości wykonania – zgodnie z mottem „mieszkania – inwestycja na lata”. Wnosimy nowe życie w przestrzeń miasta – rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, wnosimy nową jakość – Standard Plus.
Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto.

Co nas wyróżnia

Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby  zaoferować solidne gotowe mieszkania.
Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrąkomunikacją miejską.
Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną przyszłość.
Na rynku nieruchomości RED jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.
 

Realizacje w Polsce