Red Development

Realizacje na świecie

RED Real Estate Development

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma deweloperska. Mamy doświadczenie zdobyte na światowych rynkach, zrealizowaliśmy wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działamy z powodzeniem od ponad 10 lat. Realizujemy budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzimy realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie budujemy nowe mieszkania i lofty.

 

Warszawa to jedno z głównych miejsc naszej działalności. W dzielnicy Ursus wybudowaliśmy już 540 mieszkań, a obecnie realizujemy kolejny etap – osiedle Alpha Park (180 mieszkań). Ponadto zrealizowaliśmy m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (263 mieszkania) i centrum handlowe Galeria Dębiec. Aktualnie, w ramach poznańskiej inwestycji, planujemy 3 budynek. We Wrocławiu powstały ekskluzywne lofty Nowa Papiernia (129 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie realizujemy ostatni etap tej inwestycji. 
RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 1 000 nowoczesnych mieszkań i prawie 13,8 tys. mkw. powierzchni usługowych.

Nasza misja

Skupiamy się na uważnym doborze atrakcyjnych mieszkaniowo lokalizacji i najwyższej jakości wykonania – zgodnie z mottem „mieszkania – inwestycja na lata”. Wnosimy nowe życie w przestrzeń miasta – rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, wnosimy nową jakość – Standard Plus.
Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto.

Co nas wyróżnia

Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na  budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby  zaoferować solidne gotowe mieszkania.
Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrą komunikacją miejską.
Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną przyszłość.
Na rynku nieruchomości RED jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.
 

Realizacje na świecie

W Hotel
Times Square, New York

Nieruchomość o wysokim standardzie, zlokalizowana w sercu dzielnicy teatralnej przy skrzyżowaniu ulicy 47-mej i Broadway.

W 55-piętrowej wieży znajduje się hotel posiadając 550 pokoi oraz 20-piętrowa wieża reklamowa. Lokale handlowo-usługowe i hotelowe zostały wynajęte firmie Starwood Hotels która otworzyła w tym miejscu hotel "W", będący wizytówką firmy.

Wieża reklamowa stała się jednym z głównych nośników reklamowych na Times Square.

1060 Brickell Avenue
Miami, Florida 33131

Luksusowe osiedle wysokich budynków w doskonałej lokalizacji w Miami, w samym sercu dzielnicy finansowej południowej Florydy. Wartość inwestycji to 250 mln USD. Całość obejmuje 576 mieszkań.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom uzyskano wspaniałą architekturę co daje budynkom niepowtarzalny urok. W przedsprzedaży nabywców znalazło 90% inwestycji.

InterContinental Hotel and
Residences
Boston, Massachusetts

20-piętrowy obiekt hotelowo-mieszkalny w Porcie Bostońskim, zlokalizowany na działce o powierzchni 11 tys.m, w sercu Bostońskiej Dzielnicy Finansowej. Część hotelową wynajmuje firma InterContinental Hotel & Resorts, która prowadzi w niej Hotel InterContinental posiadający 420 pokoi.

Na wyższych piętrach znajduje się 120 własnościowych lokali mieszkalnych. Obiekt posiada parking na 375 samochodów. Hotel został otwarty w listopadzie 2006 r. Powierzchnia obiektu to 228 tys. m. Wartość inwestycji po jej ukończeniu to 400 mln USD.

330 East 72nd Street
New York

Atrakcyjny budynek apartamentowy z czerwonej cegły, średniej wielkości, położony w centralnym miejscu Upper East Side został oddany do użytku w 2004 r. Znajduje się w nim 14 apartamentów zajmujących jedną lub dwie kondygnacje.

Windy zatrzymują się bezpośrednio w holu apartamentu, któryma 3 metry wysokości. Inwestycja ta wyróżnia się ciekawym wykończeniem fasady z filarami utworzonymi z cegieł kątowych.

W budynku znajduje się całodobowa recepcja, ośrodek fitness oraz przestronne sale do ogólnego wypoczynku.