Red Development

Zaaranżuj swoje mieszkanie z Decoroom

Zaaranżuj swoje mieszkanie z Decoroom
03 sycznia 2018

Wizja aranżacji własnego mieszkania często powstaje w naszej głowie jeszcze zanim je kupimy. Zdarza się jednak, że po jego wyborze zupełnie nie mamy pomysłu, jak je zaaranżować. Brakuje nam konkretnych rozwiązań, koncepcji, jak sprawić by wnętrze było wygodne i funkcjonalne. Wówczas pomocne dla nas może okazać się wsparcie architekta wnętrz.

 

W związku z tym, że wiemy, jak ważną kwestią jest aranżacja własnego „M”, naszym Klientom, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania w inwestycji Alpha Park, proponujemy współpracę z pracownią architektury wnętrz – Decoroom.


Firma Decoroom działa na rynku od 2009 roku. Na swoim koncie ma blisko 1 000 realizacji i wciąż intensywnie się rozwija. Zespół tworzy 14 architektów i 52 ekipy wykończeniowe o szerokim doświadczeniu zarówno w projektach indywidualnych, jak i w pracy przy dużych projektach mieszkaniowych. Decydując się na współpracę, możemy wybrać spośród trzech pakietów wykończeniowych, które swoim zakresem obejmują kompleksową aranżację mieszkań:

  • Pakiet VIP - 1 799 zł, http://www.decoroom.eu/pakiet-vip
  • Pakiet Premium – 999 zł, http://www.decoroom.eu/pakiet-premium 
  • Pakiet Standard – 699 zł, http://www.decoroom.eu/pakiet-standard

Na wszystkie prace klienci otrzymują 2-letnią gwarancję jakości wykończenia. 

 

Dodatkowo firma wykonuje również wszelkie zabudowy meblowe w postaci mebli kuchennych, szaf wnękowych oraz np. szafek w łazienkach. Co ważne, zaangażowanie klienta jest konieczne jedynie na wstępnym etapie tzw. części projektowej – wykonanie pozostawione jest już firmie.

 

W cenę każdego pakietu wliczone są następujące elementy:

 

- porady architekta wnętrz

- wykonanie projektu 2D mieszkania

- wykonanie wizualizacji 3D wybranych stref

- odbiór mieszkania od dewelopera

- zakup wszystkich materiałów do mieszkania

- niższa stawka podatku VAT – 8%

- sprawdzeni wykonawcy

- robocizna, transport materiałów, kontener na śmieci

 

W przypadku zainteresowania współpracą, po zakupie mieszkania w standardzie deweloperskim Klient podpisuje umowę z Decoroom, w której określony zostaje zakres wykończenia mieszkania oraz cena za usługę.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Decoroom, zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży lub kontakt telefoniczny pod nr.: +48 501-359-636. Zapraszamy!

Zaaranżuj swoje mieszkanie z Decoroom