Red Development

Wielu chce zamieszkać w Alpha Park [Relacja]

Wielu chce zamieszkać w Alpha Park [Relacja]
27 marca 2017

Wycieczka po budowie, promocyjne ceny mieszkań, porady ekspertów, gry i zabawy dla dzieci. To był weekend pełen atrakcji na osiedlu Alpha Park. Nie zdążyłeś nas odwiedzić? Umów się na indywidualne spotkanie i skorzystaj z oferty specjalnej!

 

W piątek i sobotę (24 i 25 marca) blisko 100 osób pojawiło się na budowie osiedla Alpha Park. Uczestnicy dni otwartych zobaczyli z bliska, jak realizujemy naszą inwestycję, poznali materiały budowlane, a także spojrzeli na Ursus z nieznanej dotąd perspektywy. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dzieci w towarzystwie animatora wzięły udział w grach i zabawach, a także malując twarz upodobnili się do swoich ulubionych bajkowych bohaterów.

 

Dni otwarte Alpha Park przyciągnęły zarówno osoby, które kupiły już u nas mieszkanie i chciały z bliska zobaczyć postępy na budowie, jak i tych, którzy właśnie poszukują własnych czterech kątów. To pokazuje, że takie wydarzenia są potrzebne. Już teraz myślimy o podobnych w przyszłości – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development.

 

Przez cały czas trwania dni otwartych do dyspozycji uczestników byli eksperci. Doradca finansowy przedstawiał indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta, jak również wyjaśniał, dlaczego warto skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych (MdM), gdzie próg dla Warszawy wynosi 6433 zł/mkw.

 

Osoby, które nie zdążyły wziąć udziału w dniach otwartych Alpha Park, zachęcamy do umówienia się na indywidualne spotkanie z naszym ekspertem. Tylko do końca marca nasi klienci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty specjalnej. Kupując 2-pokojowe mieszkanie w programie MdM, otrzymają miejsce postojowe w garażu podziemnym za złotówkę.

 

Przegapiłeś dni otwarte? Zadzwoń, umów się na indywidualne spotkanie i skorzystaj z oferty specjalnej - 515 106 822.

Wielu chce zamieszkać w Alpha Park [Relacja]