Red Development

Wielka wakacyjna obniżka cen!

Wielka wakacyjna obniżka cen!
26 czerwca 2015

6499 zł za metr kwadratowy wykończonego, gotowego do zamieszkania apartamentu? To możliwe! Zrealizuj swoje mieszkaniowe pragnienie i wprowadź się do własnych „czterech kątów” już w styczniu!

 

Mieszkania na osiedlu Alpha Park wyróżnia wysoki standard wykończenia. Przy budowie użyto najlepszych materiałów, które będą służyć mieszkańcom przez lata. Już w styczniu właściciele otrzymają klucze do gotowych mieszkań, z położoną podłogą, pomalowanymi ścianami, wstawionymi drzwiami i armaturą w łazienkach. Ich jedynym zadaniem będzie wniesienie mebli i wprowadzenie się.

 

- Gotowe mieszkanie to komfortowe, a jednocześnie oszczędne rozwiązanie. Klient nie traci czasu i pieniędzy na jego wykończenie. Dostaje klucze i od razu może się wprowadzić urządzając się tak, jak sobie życzy - mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha Park.

 

Tylko teraz, przez całe wakacje, najpopularniejsze metraże na rynku (od 31 do 65 mkw.), można kupić w promocyjnych cenach - od 6499 zł/mkw. Dzięki temu kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, w którym limit ceny za 1 mkw. dla Warszawy wynosi 6588,3 zł. To dobra okazja, żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych na swoim pierwszym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu.

 

Dzięki wysokiemu standardowi wykończenia, niskiej cenie i korzystnym metrażom zainteresowanie ofertą apartamentów na osiedlu Alpha Park regularnie rośnie, a liczba dostępnych lokali stale się zmniejsza. Z tego względu z decyzją o kupnie warto się pospieszyć.

Wielka wakacyjna obniżka cen!