Red Development

Telewizja TV.RP.pl o ekologii na osiedlu Alpha Park!

Telewizja TV.RP.pl o ekologii na osiedlu Alpha Park!
30 sierpnia 2016

Telewizja internetowa „Rzeczpospolitej” TV.RP.pl gościła eksperta Alpha Park. Tematem rozmowy były rozwiązania ekologiczne dostępne na naszym osiedlu.

 

Gościem telewizji TV.RP.pl była Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development. Tematem rozmowy było budownictwo ekologiczne w segmencie popularnym.

 

Nasz ekspert opowiedział o osiedlu Alpha Park, które wyróżnia się pod tym względem na rynku deweloperskim. Nowoczesna technologia ułatwi tu życie, a przy okazji zredukuje wpływ codziennego funkcjonowania na środowisko naturalne – za tym pójdą mniejsze rachunki. Nagranie można zobaczyć tutaj.

 

- Zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej niż inni deweloperzy, by pokazać, że nie skupiamy się tylko na potrzebach związanych z zakupem nieruchomości, ale również na czasie jej użytkowania.W okresie wieloletnim mieszkaniec naszego osiedla zauważy, że opłaty za utrzymanie części wspólnych są dużo niższe – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development.

 

Nasz ekspert wytłumaczył, że będzie to możliwe przez zastosowanie między innymi paneli fotowoltaicznych, które przetworzą energię słoneczną na energię elektryczną. Ta natomiast zasili lampy na osiedlu, które też będą oszczędne, ponieważ zaplanowano tu oświetlenie LED. Dodatkowym rozwiązaniem będzie zbieranie wody deszczowej. Deszczówka będzie wykorzystywana do nawadniania terenów zielonych – trawników, krzewów i drzew.

 

Niedawno rozpoczęliśmy przedsprzedaż mieszkań kolejnego etapu osiedla Alpha Park. Klienci mogą wybierać w lokalach 1-2-3 pokojowych. Do każdego lokalu przynależy przestronny balkon, taras, loggie lub ogródek.

 

Telewizja TV.RP.pl o ekologii na osiedlu Alpha Park!