Red Development

„Spotkaj się” z naszym ekspertem w… mediach

„Spotkaj się” z naszym ekspertem w… mediach
16 grudnia 2015

Wiedza, doświadczenie, odważne poglądy - to cechy cenione przez polskich dziennikarzy. Z tego względu media bardzo chętnie sięgają po opinię ekspertów osiedla Alpha Park.

 

Zarówno w lokalnych, jak i ogólnopolskich mediach często można przeczytać
lub wysłuchać wypowiedzi Teresy Witkowskiej, dyrektora sprzedaży osiedla Alpha Park. Ekspert chętnie dzieli się swoją specjalistyczną wiedzą z zakresu nieruchomości wielorodzinnych, budownictwa komercyjnego (galerie handlowe),
a także nisz rynkowych, jak realizacja loftów w poprzemysłowych budynkach.

 

- Alpha Park cieszy się dużym zaufaniem klientów, a to przekłada się na wiarygodność w oczach mediów. Cieszymy się, że możemy oferować Polakom nieruchomości w najwyższym standardzie, a przy tym dzielić się naszą wiedzą – mówi Teresa Witkowska.

 

W ostatnim czasie dziennikarze skorzystali z doświadczenia Teresy Witkowskiej
w ramach materiału na temat wkładu własnego. Publikacje pojawiły się między innymi na portalach: Onet, Interia czy Wprost.

 

Publikacje z udziałem Teresy Witkowskiej pojawiły się również w gazecie Puls Biznesu oraz na najważniejszych portalach biznesowych – Money.pl, Tvn24.pl, WP.pl i Biznes.pl.

Dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park wypowiedziała się w nich na temat rosnącej świadomości Polaków, którzy coraz częściej kupują, zamiast wynajmować. 

 

 

„Spotkaj się” z naszym ekspertem w… mediach