Red Development

Podwójna oszczędność – nasze mieszkania jeszcze tańsze, również w MdM

Podwójna oszczędność – nasze mieszkania jeszcze tańsze, również w MdM
03 czerwca 2015

Apartament wykończony „pod klucz” w promocyjnej cenie, z rządowym dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych? To możliwe! RED Real Estate Development przygotował dla swoich klientów duże rabaty, obniżając ceny mieszkań do 6499 zł/mkw.


Dzięki promocji apartamenty na osiedlu Alpha Park kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, w którym limit ceny za 1 mkw. dla Warszawy wynosi 6588,30 zł. To dobra okazja, żeby zaoszczędzić na swoim pierwszym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu.

- Kupno gotowego apartamentu to oszczędność czasu i nerwów, ponieważ obowiązek wykończenia przenosimy na dewelopera. W standardzie RED zapewniamy najlepsze materiały, a na wykończenie dajemy roczną gwarancję. Dlatego zainteresowanie naszą ofertą mieszkań pod klucz systematycznie się zwiększa, zarówno wśród singli, jak i rodzin z dziećmi – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha Park.

Na osiedlu Alpha Park mieszkańcy samodzielnie dobierają materiały, a jeśli potrzebują rady, otrzymują bezpłatną konsultację architekta. Wykończenie wliczone w cenę obejmuje położenie podłóg, glazury, terakoty, a także pomalowanie ścian. W zakres usługi wchodzi również montaż drzwi wewnętrznych oraz wyposażenie łazienek w armaturę.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do apartamentów w pierwszym kwartale 2016 roku.

Mieszkania na osiedlu Alpha Park cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego z decyzją o kupnie warto się pospieszyć. Promocja trwa do 15 czerwca 2015 r. i obejmuje apartamenty o powierzchni do 41 do 65 mkw.

Podwójna oszczędność – nasze mieszkania jeszcze tańsze, również w MdM