Red Development

Nie zdążyłeś skorzystać z MdM? Nasz ekonomiczny system płatności jest dla Ciebie!

Nie zdążyłeś skorzystać z MdM? Nasz ekonomiczny system płatności jest dla Ciebie!
14 kwietnia 2017

Dostępny w tym roku budżet rządowego programu Mieszkanie dla Młodych skończył się błyskawicznie. Klienci naszego osiedla Alpha Park mogą jednak skorzystać z wygodnego sytemu płatności 20/80 lub 30/70 oraz szerokiego wyboru funkcjonalnych mieszkań od 5990 zł/mkw. Sprawdź!

 

Rządowy program Mieszkanie dla Młodych (MdM) zaplanowano na lata 2014-2018. W każdym roku obowiązuje odrębny budżet. W tym roku środki zostały wykorzystane w całości już po miesiącu. W 2017 roku można było też zarezerwować maksymalnie do 50% przyszłorocznej puli (381 mln zł z 762 mln zł). Już na początku kwietnia została ona wykorzystana.

 

Teraz na znaczeniu mogą zyskać preferencyjne warunki i harmonogramy płatności, które są oferowane wszystkim klientom inwestycji RED Real Estate Development.

 

Aktualnie klienci osiedla Alpha Park mogą skorzystać z systemu płatności 20/80 (budynek C) lub 30/70 (budynek B). Jest on ekonomiczny, gdyż angażuje środki w minimalnym stopniu. Zakłada on, że 20% wartości nieruchomości wpłaca się w ciągu 6 tygodni od podpisania umowy deweloperskiej, a pozostałe 80% dopiero przed odbiorem kluczy – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development.

 

Warto przypomnieć, że nasi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert na każdym etapie sprzedaży. Aktualnie na naszym osiedlu Alpha Park proponujemy szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań od 5990 zł/mkw. Klientom, którzy kupią wybrane 2-pokojowe mieszkanie, oferujemy garaż za 2 tys. zł.

 

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z naszym ekspertem! tel.: 515 106 822 e-mail: alpha@red-development.pl

Nie zdążyłeś skorzystać z MdM? Nasz ekonomiczny system płatności jest dla Ciebie!