Red Development

Na osiedlu Alpha Park trwają ostatnie prace wykończeniowe

Na osiedlu Alpha Park trwają ostatnie prace wykończeniowe
24 października 2017

Jesień w Alpha Parku jest bardzo pracowita. W budynkach B i C trwają ostatnie prace budowlano-wykończeniowe. Dotychczasowa budowa staje się częścią nowoczesnego osiedla – charakteryzującego się znakomicie zaplanowanymi przestrzeniami wspólnymi.

 

Ostatnie poprawki i drobne roboty wykończeniowe


W budynku B jest 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 81 mkw. W tej inwestycji absolutną nowością  są nowoczesne, jasne łazienki z oknami.  Obecnie trwają tu ostatnie poprawki i roboty wykończeniowe. Z kolei w budynku C jest 95 lokali o powierzchni 31-65 mkw. Trwają tu roboty wykończeniowe, takie jak m.in.: montaż portali drzwiowych, montaż szklanych balustrad balkonowych. Prowadzone są również prace związane z wykończeniem patio, które jest częścią wspólną obu budynków. Zakończenie budowy budynków B i C przewidziane jest w grudniu 2017 r. 

 

Najbardziej przyjazne osiedle w Ursusie


Cechą charakterystyczną wszystkich mieszkań w  Alpha Parku  są przestronne balkony, zielone tarasy, ogródki i loggie. Przyszli mieszkańcy mogą wybrać swoje ”m” z osobną kuchnią,  dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu lub komórkę lokatorską. Nasze osiedle charakteryzuje się znakomicie zaplanowanymi przestrzeniami wspólnymi i małą architekturą. Całość wykonana w wysokim standardzie zgodnie z mottem „mieszkanie – inwestycja na lata”.

 

– Osiedle Alpha Park to bardzo przyjazne i bezpieczne miejsce – wprost idealne dla rodzin z dziećmi. Osiedle charakteryzuje się znakomicie zaplanowanymi przestrzeniami wspólnymi i małą architekturą. Jest dobrze skomunikowane, w okolicy znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, instytucje publiczne, parki, place zabaw – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Development.

 

Postępy prac można obejrzeć również w galerii: http://www.redalpha.pl/galeria/.

 

 

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z naszym ekspertem!
tel.: 515 106 822 e-mail: alpha@red-development.pl

Na osiedlu Alpha Park trwają ostatnie prace wykończeniowe