Red Development

Kupujesz mieszkanie? Skorzystaj z rabatu!

Kupujesz mieszkanie? Skorzystaj z rabatu!
22 września 2016

Rabaty sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych, różnorodne metraże, duży wybór mieszkań. Osiedle Alpha Park przygotowało ofertę specjalną – ceny rozpoczynają się od 5990 zł/mkw.!

 

- Tylko teraz nasi klienci mogą skorzystać z rabatów, które sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mamy na przykład mieszkanie o powierzchni 41 mkw. z dwoma pokojami z aneksem kuchennym i balkonem w cenie 5990 zł/mkw.Warto się pośpieszyć, ponieważ zainteresowanie jest bardzo duże – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie.

 

Wyróżnikiem oferty specjalnej Alpha Park są różnorodne metraże - od 33 do 80 mkw. Każdy lokal ma przestronny balkon, taras, ogródek lub loggie. Klienci mogą wybrać mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką z oknem (nowość!), a także dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską.

 

Na osiedlu Alpha Park stosowane są rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. Nowoczesna technologia sprawi, że mieszkańcy zapłacą niższe rachunki za użytkowanie części wspólnych. Stanie się to możliwe dzięki panelom fotowoltaicznym, zbiornikom na wodę deszczową (która posłuży do nawadniania osiedlowej zieleni), wentylacji hybrydowej i oświetleniu LED.

 

Cechą charakterystyczną inwestycji jest Standard RED Plus, czyli wysoka jakość zrealizowanej inwestycji, jak też gotowych mieszkań oraz przestrzeni wspólnych. Dodatkowo klienci Alpha Park mogą zdecydować się na wykończenie nieruchomości. Taka inwestycja jest gotowa do zamieszkania - ma armaturę, pomalowane ściany i położone podłogi.

 

Więcej informacji na stronie: www.redalpha.p

Kupujesz mieszkanie? Skorzystaj z rabatu!