Red Development

Kupujesz mieszkanie? Pomyśl o przyszłości

Kupujesz mieszkanie? Pomyśl o przyszłości
13 sycznia 2016

Ile będzie kosztowało utrzymanie mieszkania za 10 lat, a ile za 20? Podczas zakupu nieruchomości warto zwrócić uwagę na rozwiązania wykorzystane przez dewelopera. Na osiedlu Alpha Park rachunki będą niższe dzięki nowoczesnej technologii ekologicznej.

 

Mieszkanie ekologiczne to nie tylko życie w zgodzie z naturą, ale również niższe koszty utrzymania. Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park
w Warszawie zauważa, że myśląc o budowie ekologicznego osiedla, deweloper RED Real Estate Development kierował się przyszłością.

 

- Pomyśleliśmy o kliencie, który nie tylko przychodzi do biura i kupuje w dniu dzisiejszym mieszkanie, ale dodatkowo myśli dalekosiężnie o jego utrzymaniu – mówi Teresa Witkowska w rozmowie z InfoWire.pl. - Stąd propozycja ekologicznych mieszkań, które w przyszłości pomogą klientom zminimalizować koszty utrzymania.

 

Na osiedlu Alpha Park zainstalowano panele fotowoltaiczne. Obniżą one o około 25% rachunki za użytkowanie części wspólnych. Ciekawym rozwiązaniem jest również zbieranie wody deszczowej, a następnie jej wykorzystanie. Zgromadzona „deszczówka” posłuży do nawadniania terenów zielonych, czyli osiedlowych trawników, krzewów i drzew. Zminimalizować koszty pozwoli również oświetlenie LED.

 

Kupujesz mieszkanie? Pomyśl o przyszłości