Red Development

HIT weekendu - naleśniki z betoniarki

HIT weekendu - naleśniki z betoniarki
21 sierpnia 2016

Jedna betoniarka, setki naleśników, niezliczona liczba wspomnień. Tak można podsumować minioną sobotę, która upłynęła pod znakiem naszego wyjątkowego dnia otwartego ze smaczną atrakcją.

 

W sobotę Ursus był równie popularny jak Powiśle. Wszystko za sprawą dnia otwartego Alpha Park - „Ursus serwuje naleśniki z betoniarki”, na który zaprosiliśmy wyjątkowego kucharza, z oryginalnym sprzętem kuchennym. Wiadra zastąpiły szklanki, wielkie worki małe paczuszki, a betoniarka miskę i mikser.

 

- Atrakcja przyciągnęła rodziny z całej stolicy. Widok betoniarki mieszającej ciasto na początku dziwił, jednak naleśniki bardzo przypadły do gustu małym i dużym smakoszom – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie. - Cieszymy się, że dzięki wspólnemu śniadaniu mogliśmy przywitać się z nowymi mieszkańcami naszego osiedla i przybliżyć jego zalety tym, którzy dopiero szukają własnego mieszkania – dodaje.

 

Osoby, które odwiedziły tego dnia biuro sprzedaży Alpha Park mogły liczyć na ceny mieszkań od 6353 zł/mkw. wraz z wykończeniem za 199 zł/mkw. Promocja trwa - taka kwota oznacza, że nieruchomości mieszczą się w limicie programu Mieszkanie dla Młodych, który pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto się pospieszyć – budżet MdM oraz liczba mieszkań są ograniczone.

 

Nietypowa akcja zainteresowała największe media w Polsce. Naszych naleśników spróbowali między innymi dziennikarze TVN24 i TVP. O wydarzeniu pisał również lokalny portal Gazety Wyborczej oraz serwis internetowy dziennika Super Express

HIT weekendu - naleśniki z betoniarki