Red Development

Hit cenowy! Mieszkanie pod klucz– tylko 6499 zł za m kw.!

Hit cenowy! Mieszkanie pod klucz– tylko 6499 zł za m kw.!
30 kwietnia 2015

Mieszkanie nowoczesne, jasne, wykończone pod klucz, na bezpiecznym i zielonym osiedlu, do tego 15 minut od centrum Warszawy - dostępne w cenie 6499 zł za mkw.? Tak, to właśnie hit cenowy Alpha Parku!

Zobacz spot promocyjny

 

Mieszkania o powierzchni od 41 do 65 mkw. objęte tą wyjątkową promocją będą wykończone w Standardzie RED, zdecydowanie wybijającym się na tle rynkowej oferty, bo gwarantującym lokal wykończony pod klucz. Będzie na Ciebie czekać m.in. armatura, glazura i terakota w łazience, panele na podłogach w pokojach, korytarzu i kuchni, drzwi wewnętrzne, parapety. Ściany będą pomalowane na biało. Dodatkowo, wszystkie prace wykończeniowe i wykorzystany do nich materiał są objęte roczną gwarancją. Dostosowując mieszkanie do Twoich indywidualnych potrzeb i gustów, będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji i doradztwa architekta wnętrz. Wszystko to w bardzo korzystnej cenie 6499 zł/mkw.

 

- Stosując Standard RED i oferując mieszkania w tak atrakcyjnej cenie, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Czas od momentu odebrania kluczy do wprowadzenia się do mieszkania skróciliśmy do minimum – podkreśla Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha i Alpha Park. - Nasza oferta to także wielkie odciążenie dla portfeli klientów. Oszczędzą około 28 tysięcy złotych, które musieliby wydać na prace wykończeniowe.

 

Nie tylko Standard RED, ale i architektura lokali w Alpha Park decydują o ich wyjątkowości. Dzięki dużym oknom i niestandardowej wysokości – aż 2,7 m- są one bardzo jasne. Doświetlenie lokali gwarantują też oszklone i przestronne balkony (9 do13 mkw.) lub tarasy (do52 mkw.).

 

Alpha Park jest bezpiecznym i zielonym osiedlem, z którego w 15 minut dotrzesz do centrum Warszawy. To również ekologiczna awangarda – osiedle będzie wyposażone w panele słoneczne, zasilające ledowe oświetlenie powierzchni wspólnych (co znacząco obniży rachunki za prąd w częściach wspólnych) oraz system nawadniania osiedlowej zieleni ze zbiorników na wodę deszczową, a także wewnętrze, przestronne patia z zielenią parkowa i małą architekturą.

 

Liczba mieszkań w tej hitowej promocji jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

 

Skontaktuj się z nami

Hit cenowy! Mieszkanie pod klucz– tylko 6499 zł za m kw.!