Red Development

Gotowe mieszkania czekają - odbierz klucze już dziś!

Gotowe mieszkania czekają - odbierz klucze już dziś!
16 lutego 2016

To już ostatnie chwile, by skorzystaj z oferty gotowych mieszkań na osiedlu Alpha Park. Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej wprowadzić się do własnych czterech kątów, to opcja idealna dla Ciebie!

 

Przyszli właściciele będą mieli do dyspozycji dwa pokoje z aneksem kuchennym.
- Dostępne lokale znajdują się w budynku A. Mają około 52 mkw. Warto się pospieszyć, takie mieszkania to od lat najpopularniejszy metraż na warszawskim rynku
– mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży warszawskiego osiedla Alpha Park.

 

Kupujący może zdecydować się na stan deweloperski i samodzielnie wykończyć lokal lub wybrać ofertę z wykończeniem i wprowadzić się do gotowego mieszkania. Wykończenie obejmuje położenie podłóg, malowanie ścian, a także wstawienie drzwi wewnętrznych. Na wykończenie łazienki składa się: umywalka z baterią, lustro, miska podowieszana ze stelażem i przyciskiem, wanna akrylowa wraz baterię. Nad pracami czuwać będzie architekt.

 

Standard deweloperski i ofertę wykończenia łączą rozwiązania wysokiej jakości w ramach Standardu RED Plus. Charakteryzują go m.in.: wysoka jakość użytych materiałów i wysoka jakość wykonania części wspólnych. Wszystkie zrealizowane prace oraz wykorzystany materiały, objęte są roczną gwarancją.

 

Mieszkanie na osiedlu Alpha Park to również dodatkowe korzyści. Jedną z nich jest wykorzystanie ekologicznych rozwiązań. Rachunki za części wspólne będą niższe, dzięki przetwarzaniu energii słonecznej na prąd. Na mniejsze opłaty wpłynie również oświetlenie LED i wykorzystywanie „deszczówki” do nawadniania terenów zielonych.

 

Na osiedlu Alpha Park można również kupić mieszkania z drugiego etapu. Nowością będą łazienki z oknami. Nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań, takich jak instalacja fotowoltaiczna czy Standard RED Plus.

 

Zapraszamy do osobistego poznania zalet osiedla Alpha Park: tutaj

Gotowe mieszkania czekają - odbierz klucze już dziś!