Red Development

Dni otwarte Alpha Park – kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie

Dni otwarte Alpha Park – kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie
20 marca 2017

Już 24 i 25 marca dni otwarte w Alpha Park! Będzie można wejść na budowę osiedla, kupić mieszkanie w promocyjnej cenie oraz skorzystać z porad ekspertów. Wstęp wolny – zapraszamy!

 

W piątek i sobotę (24 marca w godz. 9.00-18.00 i 25 marca w godz. 10.00-14.00) stworzymy możliwość wejścia na budowę osiedla Alpha Park. Nasi goście zobaczą, jak realizujemy naszą inwestycję, poznają materiały budowlane, a także spojrzą na Ursus z nieznanej perspektywy. W tym czasie na dzieci czekać będzie animator, który zabierze najmłodszych w fantastyczną przygodę (25 marca w godz. 10.00-14.00).

 

Wejście na budowę to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na własne oczy, jak szybko zmienia się nasza inwestycja - mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development.

 

Dzień otwarty to przede wszystkim niepowtarzalna szansa na zakup mieszkania w popularnych metrażach w promocyjnej cenie – już od 5990 zł/mkw.

 

Przez cały czas trwania dni otwartych do dyspozycji uczestników będą eksperci. Doradca finansowy przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta, jak również wyjaśni, dlaczego warto skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, gdzie próg dla Warszawy wynosi 6433 zł/mkw.

 

Ze względów bezpieczeństwa, osoby chcące zwiedzić inwestycję, prosimy o założenie zakrytych butów na płaskiej, twardej podeszwie. Na budowę będą mogły wejść jedynie osoby pełnoletnie (bez dzieci i zwierząt).

 

Zapraszamy do biura sprzedaży Alpha Parkw piątek w godz. 9.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.

 

Nie możesz wziąć udział w dniach otwartych? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem w dogodnym dla Ciebie terminie. Zadzwoń - 515 106 822.

Dni otwarte Alpha Park – kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie