Red Development

Alpha Park rośnie w oczach. Zobacz zdjęcia

Alpha Park rośnie w oczach. Zobacz zdjęcia
07 grudnia 2016

Jesień na osiedlu Alpha Park mija pod znakiem wytężonych prac budowlanych. Budynek B urósł już na siedem z zaplanowanych ośmiu pięter, a C osiągnął „stan zero”.

 

 Na osiedlu Alpha Park trwają prace nad dwoma kolejnymi budynkami – B i C. B urósł już na siedem z ośmiu pięter - znajdzie się tutaj 87 lokali o powierzchni 32-80 mkw. Jednocześnie trwają prace nad budynkiem C (95 mieszkań o powierzchni 31-65 mkw.), który osiągnął „stan zero” (roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu).

 

Całość realizowana jest zgodnie z planem. Zakończenie budowy planujemy na IV kwartał 2017 roku - mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park. Z decyzją o zakupie warto się pospieszyć. Mimo tak wczesnego etapu mieszkania cieszą się bardzo dużą popularnością – dodaje.

 

Ceny rozpoczynają się od 5990 zł/mkw. To mniej niż warszawska średnia, która w III kwartale 2016 roku wynosiła 7772 zł/mkw. (dane NBP). Dzięki temu klienci mogą skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Warto przypomnieć, że do końca roku nieruchomości w MdM można kupić w ramach niższego, 15-procentowego wkład własnego.

 

Nowością w budynku B będą łazienki z oknami. Mieszkańcy zyskają dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaci przestrzeń i pozwoli zaoszczędzić na opłatach za prąd. Z kolei rachunki za części wspólne będą mniejsze dzięki rozwiązaniom ekologicznym - panelom fotowoltaicznym, zbieraniu wody deszczowej, wentylacji hybrydowej i oświetleniu LED. Wszystkie mieszkania będą mieć duże balkony, tarasy lub ogródki.

 

Klienci mogą wybrać mieszkanie w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem (lokal, po umeblowaniu, jest gotowy do zamieszkania – ma armaturę, pomalowane ściany i położone podłogi). Użyte materiały charakteryzuje najwyższa jakość. Wszystkie zrealizowane prace objęte są roczną gwarancją.

 

Nie zwlekaj – skorzystaj z dużego wyboru mieszkań w różnorodnych metrażach już od 5990 zł/mkw. Skontaktuj się z nami już teraz: tel. - 22 100 58 50, e-mail - alpha@red-development.pl.

 

Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Alpha Park rośnie w oczach. Zobacz zdjęcia