Red Development

27-28 października - Dni Otwarte w Alpha Parku - zobacz, jak powstaje budynek C!

27-28 października - Dni Otwarte w Alpha Parku - zobacz, jak powstaje budynek C!
12 października 2017

Już 27 i 28 października Dni Otwarte w Alpha Parku! W tych dniach będzie można obejrzeć mieszkania w budynku C, kupić mieszkanie w promocyjnej cenie oraz skorzystać z porad ekspertów. Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Zobacz, jak powstaje Alpha Park


W piątek i sobotę (27 października w godz. 10.00-15.00 i 28 października w godz. 10.00-14.00) stworzymy możliwość wejścia na budowę budynku C powstającego w ramach osiedla Alpha Park. Wszyscy, którzy odwiedzą nas w tych dniach zobaczą, jak realizujemy naszą inwestycję i jak szybko się zmienia.

 

Zapisy u Pani Agnieszki Lipińskiej pod nr tel.: 501 359 636 lub pod adresem: a.lipinska@red-development.pl.

 

UWAGA: Decydując się na odwiedzenie placu budowy, należy pamiętać, aby zachować szczególną ostrożność i postępować według zasad, które obowiązują na każdej budowie. Ze względów bezpieczeństwa, osoby chcące zwiedzić inwestycję prosimy o założenie zakrytych butów na płaskiej, twardej podeszwie. Na budowę będą mogły wejść jedynie osoby pełnoletnie (bez dzieci i zwierząt).

 

Skorzystaj z oferty specjalnej na wybrane mieszkania!


Dzień Otwarty to także niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania w popularnych metrażach w promocyjnej cenie. Naszym klientom oferujemy atrakcyjny system płatności, szczególnie dla osób posiłkujących się kredytem bankowym. Pierwsze 20 proc. kwoty płatne jest bowiem w ciągu 6 tygodni od podpisania umowy, a pozostała kwota dopiero przed odbiorem kluczy.

 

Przez cały czas trwania Dni Otwartych do dyspozycji uczestników będą doradcy oraz ekspert finansowy, który przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

 

Zapraszamy do biura sprzedaży Alpha Park – w piątek w godz. 10.00-15.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.

 

Nie możesz wziąć udział w Dniach Otwartych? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem w dogodnym dla Ciebie terminie. Zadzwoń - 501 359 636.

27-28 października - Dni Otwarte w Alpha Parku - zobacz, jak powstaje budynek C!