Red Development

20-21 października - Dni Otwarte - Przyjdź i zobacz, jak powstaje budynek B w Alpha Parku!

20-21 października - Dni Otwarte - Przyjdź i zobacz, jak powstaje budynek B w Alpha Parku!
12 października 2017

Już 20 i 21 października zapraszamy na Dni Otwarte w Alpha Parku! To niepowtarzalna okazja, by  obejrzeć mieszkania w budynku B, skorzystać z cen specjalnych na zakup wymarzonego „m” i porozmawiać z ekspertami. 


Zobacz, jak budowa staje się częścią nowoczesnego osiedla

 

W piątek i sobotę (20 października w godz. 10.00-15.00 i 21 października w godz. 10.00-14.00) zapraszamy do odwiedzenia budowy budynku B w Alpha Parku. W tych dniach zobaczysz, jak realizujemy naszą inwestycję, jak szybko zmienia się budowa stając się częścią nowoczesnego osiedla – charakteryzującego się znakomicie zaplanowanymi przestrzeniami wspólnymi.

 

Zapisy u Pani Agnieszki Lipińskiej pod nr tel.: 501 359 636  lub pod adresem: a.lipinska@red-development.pl.

 

UWAGA: Decydując się na odwiedzenie placu budowy, należy pamiętać, aby zachować szczególną ostrożność i postępować według zasad, które obowiązują na każdej budowie. Ze względów bezpieczeństwa, osoby chcące zwiedzić inwestycję, prosimy o założenie zakrytych butów na płaskiej, twardej podeszwie. Na budowę będą mogły wejść jedynie osoby pełnoletnie (bez dzieci i zwierząt).

 

Atrakcyjne rabaty cenowe na wybrane mieszkania!

Specjalnie na nasze Dni Otwarte, dla odwiedzających, przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty cenowe na zakup mieszkań. Wszystkim naszym klientom oferujemy atrakcyjny system płatności, szczególnie interesujący dla osób posiłkujących się kredytem bankowym. Pierwsze 20 proc. kwoty płatne jest bowiem w ciągu 6 tygodni od podpisania umowy, a pozostała kwota dopiero przed odbiorem kluczy.

 

Przez cały czas trwania Dni Otwartych do dyspozycji uczestników będą doradcy oraz ekspert finansowy, który przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

 

Zapraszamy do biura sprzedaży Alpha Park – w piątek w godz. 10.00-15.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.

 

Nie możesz wziąć udziału w dniach otwartych? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem w dogodnym dla Ciebie terminie. Zadzwoń - 501 359 636.

20-21 października - Dni Otwarte - Przyjdź i zobacz, jak powstaje budynek B w Alpha Parku!